Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 2017/2018

1 órája | Budapest - Folytatódik a Videoton és Ferencváros versenyfutása, mivel az éllovas és közvetlen üldözője is győzött a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában.
Fatum-Nyíregyháza - Ez a meccs megért egy estet

3 órája | Nyíregyháza - Száznegyvennégy perces, végsőkig kiélezett mérkőzésen maradt alul a Fatum a Vasassal szemben.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 2017/2018

1 órája | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.

Férfi vízilabda ob I - Vasas-győzelem az újoncnál

2 órája | Budapest - A Vasas jó hajrájának köszönhetően, 10-10 után a negyedik negyedben kétszer is betalálva nyert az újonc szombathelyi AVUS otthonában a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi kézilabda NB I - Nem hibázott otthon a Balatonfüred

3 órája | Budapest - A Balatonfüred a félidőben még hátrányban volt, végül két góllal győzött otthon a Vác ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

Női kézilabda EHF Kupa - Bravúrral továbbjutott a Vác

3 órája | Budapest/Vác - A Vác idegenben lőtt több góljának köszönhetően továbbjutott a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjéből, miután a második forduló szombati, hazai visszavágóján hét góllal nyert a német Buxtehuder SV ellen.
Labdarúgó NB I - A hosszabbításban lőtt góllal nyert a Diósgyőr

2 órája | Debrecen/Miskolc - A hosszabbításban lőtt góllal 2-1-re nyert a Diósgyőr a Budapest Honvéd ellen az OTP Bank Liga 13. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Pályakerékpáros Eb - Lovassy hatodik a pontversenyben

3 órája | Budapest/Berlin - Lovassy Krisztián hatodikként zárta a pontversenyt a Berlinben zajló pályakerékpáros Európa-bajnokság szombati versenynapján.
"Az első félidőben olyan tompák voltunk, mint disznóölésen a böllér kése"

4 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoport 11. fordulójának szombati nyitányán hat meccset rendeztek.

Férfi röplabda NB I - Hazai siker Pécsen

4 órája | Budapest - A PTE-PEAC három játszmában nyert a vendég Sümeg ellen a férfi röplabda NB I szombati mérkőzésén.

Öt éremmel zártak a magyarok az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán

4 órája | Budapest - Vegyes váltóban az arany- és az ezüstérem is a magyaroknak jutott az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán, a lengyelországi Drzonkówban.
Jó a Szilágyi a háznál...

4 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 11. fordulójának szombati nyitányán egy mérkőzést rendeztek.

Alekszejev Tamara 12. lett a Bajnokok bajnoka versenyen

4 órája | Budapest/Doha - Alekszejev Tamara a 12. helyen végzett a Bajnokok bajnoka elnevezésű meghívásos öttusaversenyen Dohában.

Vívó-vk - Szász-Kovács Emese bronzéremmel kezdte az idényt

4 órája | Budapest - Szász-Kovács Emese bronzérmet nyert a női párbajtőrözők idénynyitó, tallinni világkupaversenyén.

Férfi vízilabda ob I - Szolnoki KO a Kaposvár ellen, péntek után szombaton is

4 órája | Budapest - A bajnoki címvédő Szolnok tíz góllal nyert a Kaposvár ellen vendégként a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
"Felnőttünk a feladathoz csak ez még eredménnyel nem párosult"

4 órája | Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 11. fordulójában hat mérkőzést rendeztek szombaton.

Női kézilabda BL - Győri vereség Oroszországban

5 órája | Budapest - A címvédő Győri Audi ETO KC 23-22-re kikapott az EHF Kupa-győztes orosz Rosztov-Don otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.
Videó: Gyerekével a karjában ütötte meg a Lyon kapusát az angol drukker

4 órája | Gyerekével a karjában szállt be a játékosok bunyójába egy szurkoló a csütörtök esti Everton-Lyon Európa-liga-mérkőzésen. A dühös liverpooli apa a francia vendégcsapat kapusának húzott be egyet, az angol klub örökre kitiltotta mérkőzéseiről.

Nyíregyházi TK - Hetedjére is veszítettek

5 órája | Nyíregyháza - A Nyíregyházi TK szuperligás férfi tekecsapata abban a reményben lépett pályára, hogy megszakítja rossz sorozatát.
Labdarúgó NB I - Kuttor paksi döntetlennel debütált a Mezőkövesd élén

2 órája | Paks/Mezőkövesd - Kuttor Attila pontszerzéssel mutatkozott be a Mezőkövesd kispadján, mivel a borsodiak szombaton 1-1-es döntetlent értek el Pakson a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Videoton-siker jó hajrával a Puskás Akadémia ellen

6 órája | Budapest - A listavezető Videoton az utolsó percekben szerzett két góllal nyert a szombati mérkőzésnek a nyolcadik helyről nekivágó Puskás Akadémia ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójában az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Labdarúgó NB I - Először nyert idegenben a Balmazújváros

6 órája | Budapest/Balmazújváros - A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1-re nyert a Vasas FC vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 13. fordulójában, Újpesten.
Labdarúgó NB I - Böde góljával a Ferencváros nyerte a rangadót

6 órája | Budapest - A Ferencváros Böde Dániel góljával 1-0-ra legyőzte az Újpestet szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának rangadóján.
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett Debrecenben a Haladás

6 órája | Debrecen - Pontot szerzett Debrecenben a Haladás, miután az OTP Bank Liga 13. fordulójának szombati mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott a DVSC otthonában.
Jégkorong Kontinentális Kupa - Újabb meccset nyert a DVTK

1 órája | Brassó/Miskolc - A DVTK Jegesmedvék csapata második mérkőzését is megnyerte a jégkorong Kontinentális Kupa második körének brassói csoportjában.
Nyírbátori FC - Gyorsan jött a második gól az egyenlítésre

4 órája | Nyírbátor - A nyírbátoriak biztosnak mondható győzelmet arattak szombaton a labdarúgó NB III-ban.

Labdarúgó NB II - Otthon nyert a Kisvárda

7 órája | Budapest - A Kisvárda a Dorog 2-0-s legyőzésével otthon tartotta a három pontot a labdarúgó NB II 14. fordulójának szombati mérkőzésén.
Kisvárda Master Good - Győzelemmel hangolódtak a Fradira

5 órája | Kisvárda - A Kisvárda Master Good a második félidőben ellenfele, az addig jól játszó Dorog fölé kerekedett, és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, a három pont birtokában pedig megszilárdította második helyezését.

Dina Márton és Vas Kata Blanka sikere a városligeti cyclocross-nyitányon

7 órája | Budapest - Dina Márton és Vas Kata Blanka sikerét hozta szombaton a városligeti Királydombon a cyclocross (terepkerékpár) idénynyitó versenye.
Férfi kézilabda NB I - Fölényes veszprémi siker Szegeden

8 órája | Szeged - A címvédő Telekom Veszprém meglepetésre nagy fölénnyel, 30-21-re győzött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.

Nyíltvízi úszó vk - Rasovszky Kristóf 4. lett összetettben

9 órája | Budapest - Rasovszky Kristóf negyedikként zárta a nyíltvízi úszók világkupa-sorozatát, miután nyolcadik helyen ért célba a hongkongi záróviadalon.

A magyar rögbiválogatott kikapott Lettország csapatától

9 órája | Esztergom - A magyar rögbiválogatott 12-6-ra kikapott Lettország csapatától az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferenciájának északi csoportjában szombaton.
Sóderágy fogta meg a Yamahát

10 órája | Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza - Györfi Alen sikeresnek tartja a mögötte hagyott napokat.

Újabb magyar érem az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán

10 órája | Budapest - A férficsapat ezüstérmet nyert pénteken az öttusázók U24-es Európa-bajnokságán, a lengyelországi Drzonkówban.

Dopping - Érvénybe lépett kilenc IWF-tagország eltiltása

10 órája | Budapest - Péntektől érvénybe lépett a Nemzetközi Súlyemelő Szövetség (IWF) fegyelmi döntése, amellyel egy évre felfüggesztette kilenc tagországa versenyzési jogát olimpiai doppingeseteik nagy száma miatt.

Magyar labdarúgó-válogatott - Már lehet jegyet venni a Costa Rica elleni meccsre

12 órája | Budapest - Szombattól (mától) lehet belépőket venni a magyar labdarúgó-válogatott idei utolsó, Costa Rica elleni mérkőzésére, amelyet a Groupama Arénában tartanak november 14-én.
Kung-fu szeminárium Nyíregyházán

11 órája | Nyíregyháza - Október 20. és 21.-én Megyei Szemináriumot tartott Máday Norbert, 9. mesterfokozatú, Kelet-Európai főinstruktor.
Szpari - Csapategység, koncentráció és alázat lehet a siker záloga

13 órája | Nyíregyháza - Vasárnap a sereghajtó Siófok vendége lesz a Telkiből induló Szpari.

Női asztalitenisz BL - Idegenben győzött a Szekszárd

14 órája | Rouen - A Szekszárd AC 3-1-re győzött a francia Grand-Quevilly otthonában a női asztalitenisz Bajnokok Ligájában pénteken.

Hanga tíz pontja ellenére kikapott a Barcelona az Euroligában

14 órája | Budapest/Belgrád - Hanga Ádám együttese, az FC Barcelona 90-82-re kikapott a Crvena zvezda vendégeként a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.

Pályakerékpáros Eb - Lovassy tizedik omniumban, Szalontay nem jutott 16 közé sprintben

14 órája | Berlin - Lovassy Krisztián tizedik lett omniumban a Berlinben zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon pénteken, míg Szalontay Sándor az első párharcát elvesztve nem jutott 16 közé sprintben.

Jégkorong Erste Liga - Szétlövés után nyert az FTC

14 órája | Budapest/Székesfehérvár - Az FTC szétlövés után nyert a Fehérvári Titánok otthonában a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

Osztrák jégkorongliga - Hosszabbításban győzött a Fehérvár Znojmóban

14 órája | Budapest/Znojmo - A Fehérvár AV19 hosszabbítás után 3-2-re győzött Znojmóban az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának pénteki játéknapján.

Vízilabda NB I - Könnyed FTC-diadal

14 órája | Budapest - Az FTC simán győzött Debrecenben a férfi vízilabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - Sopronban is veretlen maradt a Kaposvár

14 órája | Sopron - A Kaposvár a harmadik negyedben nyújtott remek teljesítményének köszönhetően öt ponttal győzött Sopronban a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján, így továbbra is veretlen.