Kék Cápák - Centererényeket csillogtatott a bedobó

17.04.2018 | Nyíregyháza - Nagy Krisztiánt nem az egyéni rangsorok, hanem a csapat eredményessége érdekli.
Kék Cápák - A rájátszás teljesen más műfaj lesz

16.04.2018 | Nyíregyháza - A Nyíregyháza Blue Sharks majd május elején mérkőzik meg a Vasassal a bajnoki negyeddöntőben.

Más labda, más érem, azonos érzés

20.04.2018 | Nyíregyháza - A kosárlabdázó Bus Iván és a válogatott vízilabdázó Szilágyi Dorottya a tajvani universiadén talált egymásra.
Kék Cápák - Megvan a győzelem és a harmadik hely!

16.04.2018 | Nyíregyháza - Nyertek a Kék Cápák, és pályaelőnyből kezdhetik a rájátszást a férfi NB I B csoportban.
Kék Cápák - A Vasas ellen zárják az alapszakaszt

13.04.2018 | Nyíregyháza - A harmadik hely megóvása a célja a Nyíregyháza Blue Sharks legénységének a férfi kosárlabda Nb I B csoportban.
Kék Cápák - Mint a Barca–Roma focimeccsen

09.04.2018 | Nyíregyháza - A harmadik hely megőrzése az utolsó forduló előtt is a Blue Sharks kezében van a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - A szünet után villantottak

06.04.2018 | Nyíregyháza - A második játékrész elejét megnyomta a Blue Sharks, megalapozva győzelmét.
Kék Cápák - Mint a cipőre ragadt rágógumi

05.04.2018 | Nyíregyháza - A miskolciak elleni hazai mérkőzésen újabbat léphet pozíciója megszilárdításáért a Blue Sharks férfi kosárlabda-csapata.
Kék Cápák - Nyolcvan pont fölé kellett jutniuk

03.04.2018 | Nyíregyháza - A TF Budapest ellen ebben a bajnokságban még egyik csapat sem szerzett ennyi pontot, mint a Blue Sharks férfi kosárlabdázói.
Kék Cápák - Kezükbe vették sorsuk irányítását

01.04.2018 | Nyíregyháza - A férfi kosárlabda NB I B csoport harmadik helyezést gyakorlatilag eldöntő meccset megnyerte a Blue Sharks Budapesten.
Kék Cápák: A háziverseny győztese volt kérdéses

24.03.2018 | Nyíregyháza - Döcögős kezdés után végül magabiztosan nyerte pénteki bajnokiját a Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Megtartani a ponterősséget!

22.03.2018 | Nyíregyháza - A hátralévő négy meccsét, így a pénteki, Vásárhely elleni hazait is megnyerné a Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Kezükben volt, de rossz döntéseket hoztak

19.03.2018 | Nyíregyháza - Ebben a naptári évben már negyedszer veszített idegenbeli meccset a Nyíregyháza Blue Sharks.
Kék Cápák - Kései ébredés, nagy hajrá, vereség

18.03.2018 | Nyíregyháza - Tizenhét pontos hátrányból kapaszkodott vissza a Blue Sharks férfi kosárlabda-csapata, ám veszített Nagykőrösön.
Kék Cápák - Beszédesek és jók voltak a mutatók

12.03.2018 | Nyíregyháza - Győzelmével és a többi eredmény alakulásával a Kék Cápák újra célba vehetik a második helyezést.
Kék Cápák - Száz pont közelében jártak

11.03.2018 | Nyíregyháza - A Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda-csapata másodszor is „leverte” a novemberi, idegenbeli vereséget a pécsieken.
Kék Cápák - A kupameccs eredményét dalolva elfogadnák

09.03.2018 | Nyíregyháza - A Pécsi VSK-KK ellen lép pályára vasárnap a nyíregyháza Blue Sharks a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Nagy hajrával nyertek a Viharsarokban

03.03.2018 | Nyíregyháza - Csak egyszer ingott meg igazán a Blue Sharks vezetése, de akkor jöttek a triplák.
Kék Cápák - Középpontba került a centerkérdés

02.03.2018 | Nyíregyháza - A zsinórban negyedszer idegenben játszó Blue Sharks nem szeretne újabbat botlani a Békés otthonában.
Kék Cápák - Mintha muszáj lenne triplát dobni

26.02.2018 | Nyíregyháza - Az erő most is megvolt a Kék Cápákban a felzárkózáshoz, mégis veszítettek a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Nem jó Pestre és környékére menni

24.02.2018 | Nyíregyháza - Jobbára az eredmény után futott és csak egyszer vezetett a Blue Sharks a Törökbálinton játszott NB I B csoportos férfi kosárlabda-bajnokin.
A kupaezüst után jön az alapszakasz hajrája

23.02.2018 | Nyíregyháza - Szakína a fővárosi csapatok elleni eddigi rossz idegenbeli sorozatával a Nyíregyháza Blue Sharks NB I B csoportos férfi kosárlabda-csapata.
Kék Cápák - Nem elvesztett arany, megnyert ezüst

20.02.2018 | Nyíregyháza - Bus Iván mondandója összecseng az edzőjéével: a bajnoki döntőben kell visszavágni az Oroszlánynak.
Kék Cápák - A bajnoki döntőben lehet majd visszavágni

19.02.2018 | Nyíregyháza - Kupát szeretett volna nyerni a Blue Sharks, de idővel az ezüstnek is tudnak majd örülni.

Kék Cápák - Ezüstérem a Hepp-kupában

18.02.2018 | Nyíregyháza - A férfi kosárlabda Hepp-kupa debreceni döntőjében az Oroszlány 95-81=re nyert a Nyíregyháza Blue Sharks ellen, így a Kék Cápák ezüstérmesek lettek.
Kék Cápák - Összejött az álomdöntő

17.02.2018 | Nyíregyháza - A Nyíregyháza Blue Sharks végig vezetve legyőzte a Pécsi VSK-KK-t, így a tavalyi teljesítményét felülmúlva döntős a férfi kosárlabdázók Hepp-kupájában.
Kék Cápák - Fényesebbet a tavalyitól!

16.02.2018 | Nyíregyháza - Éremért megy Debrecenbe a Nnyíregyháza Blue Sharks, amelynek feltett szándéka, hogy bejusson a férfi kosárlabda Hepp-kupa döntőjébe.
Kék Cápák - A helyosztón találkozhat a két favorit

15.02.2018 | Nyíregyháza - Debrecenben múlhatja felül tavalyi Hepp-kupa-szereplését a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda-csapata.
Kék Cápák - Már-már balesetveszélyes volt a játék

12.02.2018 | Nyíregyháza - Rossz felfogásban játszott a Blue Sharks, van miben javulni a férfi kosárlabda Hepp-kupa négyes döntőjéig.
Kék Cápák - Rohanni kellett az eredmény után

10.02.2018 | Nyíregyháza - Húsz pontról egyszer még felzárkózott a Blue Sharks a Honvéd ellen, de végül veszített a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Megúszták sérülés nélkül a győri túrát

05.02.2018 | Nyíregyház - A Nyíregyháza Blue Sharks nem hagyott kétséget afelől, hogy jobb csapat, mint legutóbbi ellenfele.
Nyíregyháza Blue Sharks - Izgalmak nélkül, száz pont felett

03.02.2018 | Nyíregyháza - Fölényes győzelmet aratott Győrben a Nyíregyháza Blue Sharks NB I B csoportos férfi kosárlabda-csapata.
Kék Cápák - Vízválasztó négy idegenbeli meccs előtt

02.02.2018 | Nyíregyháza - Győrben kezdi a sorozatát a Blue Shraks, amely március 11-ig nem játszik hazai pályán.
Kék Cápák - Erős kézzel nyúl a sporttársaihoz

02.02.2018 | Nyíregyháza - A diszkoszvető Káplár János számára a masszőrködés már több is, mint hobbi.
Kék Cápák - Nyerni kellett volna, de nem történt tragédia

29.01.2018 | Nyíregyháza - A majdani bajnoki döntő eléréséhez az alapszakasz végén minél jobb pozícióban kellene végezniük a Kék Cápáknak.
Kék Cápák - Nem a végére kellett volna hagyni

27.01.2018 | Nyíregyháza - Hiába kezdett jól a Kék Cápák csapata, a végén elúszott a hazai veretlenség a listavezető elleni meccsen.
Kék Cápák - Rácáfolnának a verhetetlenségükre

26.01.2018 | Nyíregyháza - Az éllovast fogadja a Nyíregyháza Blue Sharks, amely az Oroszlány ellen is megőrizné hazai hibátlan mérlegét.
Kék Cápák - Szüksége van a meccsekre

25.01.2018 | Nyíregyháza - Fazekas Csaba nem haraggal vált el a Debrecentől, csak játszani akart.

Kék Cápák - Már a rangadóra hangolnak

22.01.2018 | Nyíregyháza - A sereghajtó pozícióba visszaesett Bonyhád után az éllovas Oroszlány lesz a következő ellenfél.
Kék Cápák - Saját kezükben a második hely sorsa

21.01.2018 | Nyíregyháza - Ahogy várható volt, magabiztos győzelmet arattak a Kék Cápák a Bonyhád ellen a férfi kosárlabda NB I B csoportban.
Kék Cápák - Gálázni azért még meg kell tanulniuk

18.01.2018 | Nyíregyháza - Egyetlen percre sem adott esélyt a Blue Sharks, így megint ott lehet a férfi kosárlabda Hepp-kupa négyes döntőjében.
Haraptak a Cápák: irány a négyes döntő!

18.01.2018 | Nyíregyháza - Akárcsak egy esztendeje, ezúttal is ott lesz a Hepp-kupa négyes döntőjében Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabdacsapata.
Kék Cápák - Visszavágynak a négyes döntőbe

16.01.2018 | Nyíregyháza - A tavaly a Hepp-kupában a harmadik helyen végzett Blue Sharks szerdán válthatja meg helyét a debreceni eseményre.
Fazekas Csaba újra a Kék Cápák között!

15.01.2018 | Nyíregyháza - Sitku Ernő: „Mindig is közénk tartozott, és közénk is fog tartozni.”

Kék Cápák - Saját kezükben a második hely megszerzése

14.01.2018 | Nyíregyháza - Születésnapi ajándékként is tekinthetett a veszprémi győzelemre Sitku Ernő.